Podopieczne Artura Cirockiego i Tomasza Bogdańskiego odniosły kolejny sukces. Tym razem Juniorki Starsze zwyciężając w półfinale, awansowały do Wielkiego Finału Mistrzostw Polski.

Zawodniczki MLUKS Jedynki Trzebiatów w pięknym stylu zapewniły sobie prawo gry w finale Mistrzostw Polski w unihokeju. W rozgrywanym etapie kwalifikacyjnym, który w miniony weekend odbył się w Mrzeżyńskim Centrum Sportu, bez większych problemów zwyciężyły we wszystkich meczach. W półfinale oprócz zawodniczek z Trzebiatowa udział wzięły zespoły: Energa Olimpia Osowa Gdańsk, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Junior Kębłowo.
W pierwszym pojedynku unihokeistki z Trzebiatowa pokonały przeciwniczki z Kębłowa 8:2, w drugim, po zaciętej walce zwyciężyły z koleżankami z Ludźmierza 8:6. W ostatnim, decydującym o zwycięstwie w całym turnieju meczu pokonały zawodniczki z Gdańska 5:2.