Ośrodek Wypoczynkowo- Rehabilitacyjny w Dźwirzynie poszukuje osób do pracy na stanowisku: Recepcjonista/ Recepcjonistka

Opis stanowiska:

wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
wysoka kultura osobista oraz miła prezencja
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:

pracę na pełny etat w ośrodku całorocznym
atrakcyjne zarobki
pracę w młodym i ambitnym zespole
możliwość rozwoju i samorealizacji
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Informacje dodatkowe:
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] w temacie proszę wpisać „Recepcjonista”,lub dzwonić pod nr tel. 668-901-250